3D çift lens Cam Tech İPhone 8

için uçlu Tech Tech, Güney Kore’den yeni bir rapora göre Apple, mevcut iPhone Cam donanım satıcısı LG ile dikkatlice çalışıyor ve 3D fotoğrafını etkinleştirebilen son derece yetenekli bir modül oluşturuyor. mobil cihazlar.

Cupertino merkezli işletme, işletmenin iPhone 7 Plus ile birlikte gönderilen iSight-Duo lens sistemini tedarik etmesi için sürekli bir teklifin bir parçası olarak LG ile oldukça yakın bir çalışma bağlantısına sahiptir. Bu bağlantının, iPhone 8 ile CAM deneyimini bir seviyeye çıkarmak için ilerleme esasına göre uzaması bekleniyor.

Apple’ın sürekli olarak her bir ve her iPhone tasarımı ile geliştirmek istediği bir alan, son kullanıcılara uzatılan fotoğraf deneyimidir. Apple, iPhone 7 Plus’ı bir çift lensli kam sisteminin dahil edilmesiyle daha küçük iPhone 7 tasarımından ayırma şansını yakaladığında çok daha fazla oldu. Aynı şekilde, bu deneyimi gerçekten geliştiren portre modunun entegrasyonu var.

Bugünün Kore’den çıkan raporu doğru bir yere yakınsa, Apple’ın bir kez daha LG’ye ve Innotek sistemini bir sonraki iPhone’a veya iPhone 8’e karmaşıklık ve karmaşıklık için bir kez daha azaltmaya çalışabileceği anlaşılıyor. çağrılabilir.

Gerçek ürün hakkında bilgi ve daha da önemlisi, iktidara ne tür uygulamalar kullanılabileceği, şu anda biraz kabataslak, “genellikle hepsi havada dururken havada”. Bununla birlikte, Apple’ın 3D alanda öğeye atıfta bulunan birçok patent ve jest tanıma tuttuğu anlaşılıyor, bu nedenle işletmenin bu teknolojilerden birkaçını kullanma olasılığı var.

Bununla birlikte, iPhone 7 Plus Cam deneyiminde yapılan geliştirmeler şartıyla, Apple’ın LG ile çabaları mevcut çift lens ile aynı gücü kullanan daha küçük bir kam modülü üretmeye odaklaması çok daha olası görünüyor. Gelecek yıl tüm iPhone çeşidine entegre etmek için satın almak için sistem. Bu sadece modülü mümkün olduğunca minyatürleştirme konusunda çalışmayı içermekle kalmaz, aynı zamanda 3D fotoğrafçılık için ileri teknolojiyi entegre etmek.

Apple’ın önümüzdeki yıl tamamen yeniden tasarlanmış ve yenilenmiş bir iPhone’u yayınlaması beklendiği göz önüne alındığında, büyük bir kamera yükseltmesinin düzenlenmesi olasılığının ötesinde değil.

(Kaynak: Kore Ekonomik Günlük)

Aynı şekilde denetlemeyi sevebilirsiniz:

Rapor: IPhone 8 kablosuz şarj işlevi Foxconn tarafından kontrol ediliyor

Pokemon Go Ditto Place bulundu, yakın işlev değiştirildi ve genişletildi

KGI: İPhone 8, hızlı kablosuz şarj için tamamen cam gövdeye sahiptir

Apple TV Olmadan Samsung Wise TV’ye Airplay Mirror Mac Nasıl Yapılır

Twitter’da bize uyabilir, bizi Microsoft, Google, Apple ve Web’den güncel tutmak için Google+’da dairenize ekleyebilir veya Facebook sayfamızı beğenebilirsiniz.

Back to top