İndir: iOS 13.4 Beta 5 IPSW Links, OTA Update IPados 13.4 Beta 5

İle birlikte yayınlanacak. İşte sürümle ilgili ayrıntılar.

En yeni iOS 13.4 ve iPados 13.4 beta indirmeleri Apple tarafından anında kullanılabilirlik sağlanır ve tüm uyumlu iPhone ve iPad donanımıyla çalışacaktır. Apple’ın en yeni iOS ve iPados sürümleri hakkında bilmeniz gereken ayrıntılar.

Apple’ın iOS 14 platformu, gerçek değişikliklerin ve toptan iyileştirmelerin olacağı yerdir, ancak iOS/iPados 13.4 de bazı kayda değer değişiklikler sunar. TV uygulaması, içeriğin akışı ve verilerin TV uygulaması tarafından nasıl kullanıldığı ve işlendiği üzerinde daha iyi kontrol sağlamak için yeni kullanıcıya dönük seçenekler şeklinde geliyor.

Apple ayrıca belirli uygulamalara birkaç görsel ayar yaptı. Safari URL çubuğu, bayrak simgesini kaldıran ve aşırı sağa bir oluşturma simgesi yerleştiren Posta Uygulaması araç çubuğunun yanı sıra çok daha kullanıcı dostu hale getiren biraz sevgiye sahipti.

Neyse ki, birçok kullanıcı için, iCloud klasör paylaşımı da şimdi iOS 13.4 ve iPados 13.4 ile bir şey. Apple daha önce bu özellik hakkında konuşmuştu ama şimdi nihayet burada. Umarım herhangi bir sorun olmadan üretime girer. Son olarak, Kartey API’sı ayrıca iOS 13.4 ve iPados 13.4 ile birlikte gönderilecek ve kullanıcıların uyumlu araçlarındaki belirli şeyleri kontrol etmelerini sağlayacak. Ayrıca Apple’ın macOS gibi bir Hava Üstü OS kurtarma özelliğine de atıldığını görebiliriz. Henüz bu konuda önemli bir miktar yok, ancak daha fazla ayrıntının zamanında geleceğinden eminiz.

Belirtildiği gibi, Apple’ın bu platformları nasıl ilerlettiğiyle ilgileniyorsanız, şimdi ellerinizi en iyi şekilde alabilirsiniz. Cihazda, Ayarlar> Genel> Yazılım Güncellemesine gidin ve güncellemeyi OTA güncellemesi olarak indirin. Açıkçası, bu, ilk aşamada o cihaza yüklenmesini gerektirecektir. Alternatif olarak, yeni bir kurulum seçerseniz, cihazınız için en son BETA IPSW dosyasını almak için geliştirici.apple.com adresine gidebilirsiniz.

Mutlu testler ve iOS 13.4/iPados 13.4’ün başlatıldığında mümkün olduğunca iyi olabilmesi için Apple’a geri bildirdiğinizden emin olun.

Ayrıca kontrol etmek isteyebilirsiniz:

KODI 18.6 IPA APK IOS 13 / iPados 13 için İndir, Android yayınlandı

1 iPhone’da birden fazla 2 WhatsApp Hesap Numarası çalıştırın, işte nasıl

İndir: iOS 13.4 Beta 4 IPSW bağlantıları, OTA Update IPados 13.4 ile birlikte yayınlandı

IOS 13.3’te UNC0ver 4.0.0 ile Jailbreak iPhone 11 Pro Max

Windows alternatifi için checkra1n: iOS 13.3 jailbreak için ra1nusb nasıl kullanılır

Jailbreak iOS 13.3.1 CheckRA1N’yi kullanarak, işte [kılavuz]

İndir: iOS 13.3.1 Nihai IPSW bağlantıları, OTA Update ve iPados 13.3.1 Uyumlu cihazlar için yayınlandı

Checkra1n Jailbreak için iOS 13.3.1’i iOS 13.3’e düşürün, işte nasıl

Jailbreak iOS 13.3 CheckRA1N’yi kullanarak, işte bu şekilde [Kılavuz]

Apple View EKG APP HACK: Jailbreak olmadan Seri 5 ve 4’te desteklenmeyen ülkede dış bize etkinleştirin

Bizi Twitter’da veya Instagram’da takip edebilirsiniz ve Microsoft, Google, Apple ve Web’den kendinizi en son herkeste güncel tutmak için Facebook sayfamızı bile sevebilirsiniz.

Back to top