Game için lazer tahtası bulmaca oyunu ile mantığınızı serbest bırakın, Android’in bir işletim sistemi olarak özgünlüğüne ek olarak kişiselleştirilmesi için anlaşıldığını ve dünyanın dört bir yanında Android işletim sistemini işleten milyarlarca akıllı telefon var olduğunu anladım. özünde. Benzer şekilde, dünya nüfusunun kabaca% 90’ının Android işletim sisteminin popülaritesi hakkında konuşan Android’e dayanan bir akıllı telefon işlettiği anlaşılmaktadır. Ancak, dünyanın dört bir yanındaki her Android akıllı telefon, iPhone’ların yaptığı gibi hissetmediği kadar iyi görünmüyor. Bunun nedeni, Android olarak Android ile akıllı telefonlarını Android olarak kuran farklı OEM’lerin olması, Android olarak açık kaynaklı bir işletim sistemidir ve kimse bu konuda sigorta talep edemez.

Şimdi, Google Play Store’da sunulan milyonlarca uygulama var, bu da iOS cihazları için Apple App Store ile aynı uygulamaları indirmek için varsayılan mağaza. Genel uygulamaların yanı sıra, Google Play Store’da aksiyon, mantık, beceriler ve diğer sınıflandırmalara dayanan farklı oyunları ve aşağıda mantığa ihtiyaç duyan bu tür bir oyun keşfedebiliriz. Android ve uygulama için lazer tahta bulmaca oyunu Viktor Bohush tarafından kuruldu.

İndirdikten ve Lazer Board Bulmaca Oyunu’nu kurduktan sonra, uygulamaya dokunmanız gerekecek ve doğrudan uygulamanın ev ekranına yönlendirileceksiniz ve herhangi bir tür serpme ekranını görmeyeceksiniz. diğer ekranlar. Lazer tahtası bulmaca oyununun ev ekranı, aşağıda bağlandığımız resimden görülebilir. Şimdi, daha önce tartıştığımız gibi, Lazer Board uygulamasının ev ekranı son derece kolay tutuldu ve sadece keşfedeceksiniz Daha fazla ilerlemek için satın alma işleminde kaldırmanız gereken oyunun seviyeleri. Sağ üstte, iki düğme olduğunu göreceksiniz. Şimdi, ilk düğmesi Paylaş düğmesidir ve Paylaş düğmesine tıklarsanız, aşağıda görüldüğü gibi tercih ettiğiniz uygulamadan uygulamayı iyi arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Paylaş düğmesinin yanı sıra, reklamları ortadan kaldırabileceğiniz işaret olan bir blok işaretine sahip bir düğme de vardır. Şimdi, bu düğmeye tıklarsanız, Rs satın almanız gerekecektir. 65 INR veya 1 $ ‘lık reklamları, aşağıdan görüldüğü gibi oyundan tamamen ortadan kaldırmak için

Şimdi, ev ekranından 1’e tıklayarak oyuna daha fazla devam edersek, aşağıdaki bir ekran görüntüsünden bağlanan Lazer masa oyununun 1. seviyesini göreceğiz.

Bu oyunu oynamak için, ışın kılıcından gelen lazer ışınının farklı bir karo içine konan ampule dokunacağı bir ayarda eğimli karoları değiştirmeniz gerekecek. Bunu yaparken, bir sonraki seviyeye gideceksiniz ve aynı şekilde, aşağıda görüldüğü gibi toplam seviyeye verdiğiniz hareket sayısına göre seçilecek olan üç kişiden uygun yıldızlara da verileceksiniz.

Kaçırmayın
Android için en iyi 5 en ağır oyun | 2019 Sürümü

Seviye 1’i tamamladıktan sonra, aşağıdaki ekran görüntüsünden görüldüğü gibi Seviye 2’ye gidersiniz, bu da ilk seviyeden çok daha fazla zorluklara sahip olacak ve oyun aşağıda görüldüğü gibi birbirini izleyen seviyelerde zorlaşacaktır.

Bunun dışında, aynı zamanda, seviyeleri geçtikçe ve aşağıda çözülen Seviye 14’ten bir ekran görüntüsü bağladığımız gibi, oyunun içindeki seviyelerin daha da zorlaştığını ve daha da zorlaştığını fark edeceksiniz.

Bu nedenle, 3 ipucunuzu verimli bir şekilde ve daha yüksek seviyelerde ihtiyaç duyacağınız için dikkatli bir şekilde kullanmanızı öneririz. Aksi takdirde, aynı şekilde yukarıdan görülebilen bir ipucu düğmesi de vardır. Hizmeti bu seviyeye çıkarmak için kullanılabilecek uygulamayı oynarken bir kişiye verilecek 3 ipucu vardır. Ancak, Kullanım İpucu Seçeneğini seçersek, hizmetin sadece birkaç saniye boyunca ekranda kalacağını keşfettik, böylece bir bireyin zorlu bir seviyeye kesin hizmeti görmek için bir ekran görüntüsü alması gerekiyor.

Ayrıca, başlangıçta her bireye sunulan 3 ipucu tamamlanmışsa, aynı şekilde ipuçları satın almak için bir seçenek vardır. Şimdi, 65 INR veya 1 $, INR 130 veya 2 $ için 25 ipucu ve aşağıda görüldüğü gibi INR 190 veya 3 $ için 50 ipucu satın alma seçeneği var.

Lazer tahta bulmaca oyununun oynanışı son derece kolay ama ilginç ve seviyeler yukarı doğru yer değiştirirken daha da zorlaşıyor. Bu oyunu Google Play Store’dan tamamen ücretsiz olarak indirebilirsiniz ve bu uygulamayı telefonunuza indirmek için aşağıdaki bağlantıyı da dahil ettik

[GooglePlay url = ””/]
Ayrıca, Lazer masa oyunu hakkında herhangi bir şüpheniz varsa, aşağıdaki sorularınızı ve mümkün olduğunca hızlı cevap vereceğiz.

Sonraki Oku
Android Ram Yönetim Suggnull

Back to top