FAA’nın Drone Kayıt Sistemi, Hobiler için aşağı indi

D.C için Temyiz Mahkemesi. Devre, Donanım Drone Bireylere İhtiyacı olan bir kılavuzun yanı sıra, uçaklarını FAA ile kaydetmek için uçak pilotları tasarladı.

Bu, FAA’nın Drone Kayıt Programının meşruiyetini şüphe eden FAA’ya karşı fAA’ya karşı uyum sağlayan [John Taylor] olan [John Taylor], FAA’ya karşı uyum sağladı. Bu drone tescili geçen yılın başında başladı, FAA’nın neredeyse tüm uçağı gerektiren FAA, ayrıca internet sisteminde yeni bir şekilde kaydedilecek tasarım uçakları. Bu kayıt sistemi çok fazla şaşırttı; FAA modernizasyonu ve 2012 devletlerinin reform eyleminin yanı sıra, “” … Federal Havacılık İdaresi, tasarım uçakları ile ilgili herhangi bir rehber veya politika türünü oluşturmayabilir … “, tasarım uçağını herhangi bir insansız uçakta görsel olarak görsel olarak gösteren herhangi bir insansız uçak Eğlence veya eğlence amaçlı. Kongreden bu göreve rağmen, FAA, uçuşunun işlevinden bağımsız olarak, 0.55’in yanı sıra 0,55’in yanı sıra 55 kilo arasındaki her tasarım uçağının kayıtlarına ihtiyaç duyulması durumunda.

FAA’nın Drone Kayıt Programının korunmamızda, bu düzenlemenin arkasındaki nedenlerin başlıklarını veya kuyruklarını yapamadık. Bu düzenlemenin şüpheli yasallığına ek olarak, FAA’nın Kurallarında belirtilen 400 ayak tavanının altındaki her şeyi kontrol etme konusunda FAA’nın görevi konusunda endişeler var. Güvenlik endişesi de aynı şekilde açıktır. Kısacası, FAA, hava trafiğini, sertifikasyonunu ve tasarım uçaklarını ilgilendirirken ulusun hava sahasının güvenliğini yönetme yetkisine sahip olmayabilir.

Devre Mahkemesi, tasarım uçağıyla ilgili kayıt için rehberliğin tepkisini düşürürken, bu hala sadece (sadece 55 poundun altında) uçakların yanı sıra dört gözle de uygulanır. Endüstriyel dron operatörleri, FAA’nın purview’in yanı sıra onlar için dron kayıt sistemi duracak.

Back to top