OpenStf Dock Çiftlik için hazır Tıklamaları

bir Çinli tıklama çiftliğinin kalbinde derinlikte – ve muhtemelen şirketinizin bir ‘uygulama’ inşa etmek için işe alındığı şirket tarafından kullanılması – büyülü bir cihazdır. Beowulf telefon kümesi’ni ara. Çiftlikte arayın. Her bir ada göre, uzaktan kontrol edilen tüm akıllı telefonlar, akıllı saatler, tablet ve diğer akıllı şeyler bir sürü. Bu Openstf veya bir akıllı telefon test grubudur. Kendinizinkini kurabilirsiniz, ancak çok fazla kablo televizyon ve cihaz gerektiren her şeyde olduğu gibi, eğer iyi planlamazsanız, bok gibi görünecek.

[Paul] bir OpenStf cihaz laboratuvarı gerekiyordu ve ideal ürünü harika görünümlü bir muhafaza haline getirecek şekilde buldu. Bu cihaz, Griffin MultiDock 2, akıllı telefonlar için bir şarj istasyonu ve sınıflar için görünüşte geliştirilen tabletler idi. Bu 500 dolarlık telefon şarj cihazının içinde gerçekten devam etmiyor, bu muhafaza harika bir telefon çiftliği olabiliyor.

Bu şarj istasyonu bu şekilde kullanılması ima edilmez. Dışarıda, on farklı cihaz için on USB bağlantı noktası var. İçeride, on port sunan üç dört portlu USB hub’u vardır. ADB bu kurulumla çalışmıyor, bu yüzden [Paul] bu cihazın USB beynini tamamen değiştirmek zorunda kaldı. Yeni USB hub’ları, Intel bir hesaplama çubuğu ve SUGRU, [PAUL] OpenStf ve Çalışıyor. Bu fantastik bir para israfı olsa da, [paul] bu telefon şarjını tam perakende satış fiyata satın aldı. Görünüşe göre bunu mantıklı bir fiyatla seçti, ona istediği gibi çalışan harika bir telefon çiftliği verdi.

Back to top